Tore lugu,  TORE25

TORE koolitajate pildikaardi ennustus: „Me peame udust välja ujuma, julgema läbida tumedaid tunneleid. Lõpus on valgus!”

Maire Lilleberg on TORE koolitaja, kes tegeleb psühhodraama, coachingu ja supervisiooniga ning igapäevaselt töötab Tallinna Muusikakeskkooli sotsiaalpedagoogina.  Stuudios on ta koos oma „õpilase” Epp Priimägiga, kes tänaseks on ka ise TORE koolitaja, kes tegeleb samuti psühhodraama, coachingu ja supervisiooniga ning väga suurt rolli tema elus mängib NAER. Mõlemad saatekülalised on nad rõõmsad eluaegse õppimise üle – õppida saab iga päev – kasvõi väikeseid asju ja ka end ümbritsevatelt kaaslastelt.

Epp koges juhendaja koolitusel, et seal oli nii lõbus, naljakas ja nii tore:

„Ülikoolis ei õpetatud tollel ajal seda, et noori tuleb kaasata ja nendega tuleb mängida. TORE oli oma ajast ees ja ta mõjutas seda, kuidas ma õpetasin, tegin asju ja mõtlesin. Õppimine on äge! Minu südames on TOREl korralik koht!”


Maire jaoks oli TORE koolitus nii õige, kuhu sattuda:

„Ma tundsin, kuidas see mind muutis. Kõik see mängulisus ja analüüs muutis mind väga teadlikuks oma väärtustest ja eneseväärtustest ja andis oskused näha väärtusi ka teiste juures. Noored on mind alati tõmmanud, sest nad on nii leidlikud ja rikkad. TOREs on kaaslased ja julgus läbida tumedaid tunneleid.”

Saatest saab: 

  • mitu harjutust, mis tõstavad enerigaid ja ka harjutusi, mis hoopis rahustavad ning loovad sisemist kontakti;
  • kuulda kahte ägedat TORE lugu – tugevates mõjutustest väärtustele, tööle, suhtumisele, tegutsemisele…
  • kuulda kahte improviseritud tervitussõnumit TOREle!
    Nautige!

Mängleva kerguse, siira huvi, tõstva tänulikkuse, hoole, armastuse ning TOREdusega juhib vestlusi Marju Jaanimäe.
————-
Saated valmivad koostöös Karjääristuudio ägeda meeskonnaga!