Tore lugu,  Tore uudised,  TORE25

Innukad uustulijad: „Meie unistus on terve koolitäis torekaid!”

TORE sünnipäeval pärjati aasta innukateks uustulijateks Tallinna Lilleküla Gümnaasiumi TORE juhendajad – Kadri Lepik, Marje Nurk ja Kai Pertel. 

Kadri töötab igapäevaselt sotsiaalpedagoogina ning naudib väga seda, kuidas TORE ring annab võimaluse oma kolleege veel paremini tundma õppida: 

„Õpetajate toas ei ole aega kuulata üksteise väärtusi. TORE toimib. Me näeme noorte peal kohest tulemust – noored on avatud, oskavad analüüsida, kõik TORE teemad on nende jaoks tähtsad. TORE on ennetav. Viib halva ära ja toob palju-palju head juurde”

Marje on huvijuht ning julgustab kindlasti TORE ringi käivitama ning leidma selleks kaasteelised:

„Leidke kaaslased, kellega TORE ringi teha – see on nii tähtis asi! Siis ei ole vaja kahelda… Siis on äge teha! TORE programm on minu jaoks vajalik, sest see on konkreetne ja annab noorele midagi, see on enesearengu programm ja siis sa asud seda teistele edasi andma.”

Kai on koolipsühholoog ja rõõmustab toimiva kolmiku üle ning selle üle, et TORE programm sisaldab olulisi teemasid:

„TORE eelisteks on süsteemsus ja kuulumine kuhugi. On ühing, kust sa saad nõu küsida või tuge, kui on tekkinud mingi probleem. Käsiraamatusse on koondatud kõik olulised teemad ja mängud. Meil juhendajatena on kõigil  veidi erinevad omadused ja lähenemised, aga me täiendame üksteist.”

Mängleva kerguse, siira huvi, tõstva tänulikkuse, hoole, armastuse ning TOREdusega juhib vestlusi Marju Jaanimäe.
————-
Saated valmivad koostöös Karjääristuudio ägeda meeskonnaga!