Tore lugu,  Tore uudised,  TORE25

Tugiõpilaseeskuju: „Kui sa oled üksik ja tahaks rohkem sõpru leida, siis on TORE õige koht!”

Tänavu tugiõpilaseeskuju tiitliga pärjatud Laura Nemvalts Põlva koolist räägib, miks tema meelest võiks noored TORE ringis käia? Stuudios on ka TORE suvekooli kuldkäija tiitli pälvinud Roland Vilepaju, kes räägib oma kogemusloo TORE ringi sattumisest ning teekonnast suvekooli korraldajaks.

Laura on käinud mitmes erinevas TORE ringis ning on varem vaadanud unistades tugiõpilaseeskuju tiitli püüdlemise poole ning täna on ta ikka veel imestunud:

„Enda arvates ma olen täiesti tavaline kooli õpilane, kes käib lihtsalt ühes väga ägedas ringis… Päris hull on mõelda, et mina kuskilt väikesest linnast olen suhteliselt kaugele jõudnud. Kui oled millegi nimel vaeva näinud, siis lõpuks näed ka tulemust.”

Rolle (Roland ise eelistab seda hüüdnime kasutamist) meenutab oma enesearengu teekonda TOREs ning nendib, et tegelikult pole ta suvekoolis kordagi osalenud:

„Tihtipeale ma arvame, et me teame iseennast kõige paremini. Tegelikult ma ei teadnud endast mitte midagi. TORE on parim koht, kus õppida iseennast tundma. Ma polegi suvekoolis osalenud, olen alati korraldaja olnud. Oluline polegi koht, kus midagi teed – vaid oluline on see, mida Sa seal kohas teed – see koht on Sinu sees.”

Vaata saadet ja saa teada, milline on Rolle lemmikmäng? Ja milliseid mänge Laura teistele noortele teha armastab?

Mängleva kerguse, siira huvi, tõstva tänulikkuse, hoole, armastuse ning TOREdusega juhib vestlusi Marju Jaanimäe.
————-
Saated valmivad koostöös Karjääristuudio ägeda meeskonnaga!